Huvudmeny

twitter

Kontakt

Ställ en fråga




Fågelforsskolan 7-9

Färgglada pennor

Personal

Personalen på Fågelforsskolan 7-9 är indelade i arbetslag. Tanken är att elever och vårdnadshavare ska ha ett litet antal lärare att samarbeta med.

  • Samtlig personal kan nås via e-post: förnamn.efternamn@vaggeryd.se
Arbetslag 7



E-post

Matilda Claesson

7A

matilda.claesson@vaggeryd.se

Stefan Bokstedt

7A

stefan.bokstedt@vaggeryd.se

Andres Noor Ståhlnacke

7B

andres.noorstahlnacke@vaggeryd.se

Frida Källner

7B

frida.kallner@vaggeryd.se

Sofia Isaksson

7C

sofia.isaksson@vaggeryd.se

Gunilla Stork Vikström

7C

gunilla.storkviktstrom@vaggeryd.se

Anna Trofast


anna.trofast@vaggeryd.se

Vernesa Bajric Filipovic


vernesa.bajric-filipovic@vaggeryd.se

Marie Davidsson


marie.davidsson@vaggeryd.se

Karolina Axell


karolina.axell@vaggeryd.se

  


Arbetslag 8



E-post

Magnus Olander

8A

magnus.olander@vaggeryd.se

Martin Davidsson

8A

martin.davidsson@vaggeryd.se

Anders Fredén

8B

anders.freden@vaggeryd.se

Anna Bohlin

8B

anna.bohlin@vaggeryd.se

Hanna Hallqvist

8C

hanna.hallqvist@vaggeryd.se

Rrezarta Zymeri

8C

rrezarta.zymeri@vaggeryd.se

Debora Harrysson


debora.harrysson@vaggeryd.se


Arbetslag 9



E-post

Chrissie Dahlqvist

9A

chrissie.dahlqvist@vaggeryd.se

Jessica Åström Ackevald

9A

jessica.astrom-ackevald@vaggeryd.se

Frida Edberg

9B

frida.edberg@vaggeryd.se

Linda Ljung-Fredriksson

9B

linda.ljung-fredriksson@vaggeryd.se

Emmelie Sjölander

9C

emmelie.sjolander@vaggeryd.se

Tobias Nilsson

9C

tobias.nilsson@vaggeryd.se

Thomas Frankner


thomas.frankner@vaggeryd.se

Linda Nydenmo


linda.nydenmo@vaggeryd.se

Anna Grønbech


anna.gronbech@vaggeryd.se

Henrik Johansson


henrik.johansson@vaggeryd.se






Arbetslag Särskild Undervisningsgrupp


E-post

Lina Sigstedt

lina.sigstedt@vaggeryd.se

Anne Dolk

anne.dolk@vaggeryd.se

Micko Ylinikka

micko.ylinikka@vaggeryd.se

Lotta Svensson

charlotta.svensson@vaggeryd.se


Arbetslag Anpassad Grundskola

Telefon 0370-678247


E-post

Matilda Marklund


matilda.marklund@vaggeryd.se

Gunvi Olsson


gunvi.olsson@vaggeryd.se

Anna Karin Heiver


anna-karin.heiver@vaggeryd.se

Jessica Jokipii Nilsson


jessica.jokipiinilsson@vaggeryd.se

    

Övriga

Helén Kähr

rektor

helen.kähr@vaggeryd.se

Anna Seidemar

administratör

anna.seidemar@vaggeryd.se

Sofia Isaksson

syv

sofia.isaksson@vaggeryd.se

Frida Källner

syv

frida.kallner@vaggeryd.se

Sylwia Jakubiak

syv (föräldraledig)

sylwia.jakubiak@vaggeryd.se

Mathias Elmgren

specialpedagog

mathias.elmgren@vaggeryd.se

Magdalena Ramsing

skolbibliotekarie

magdalena.ramsing@vaggeryd.se

Carolin Johansson

skolsköterska

carolin.johansson@vaggeryd.se

Karin Johansson

skolkurator

karin.johansson@vaggeryd.se

Tobias Nilsson

fritidsledare

tobias.nilsson@vaggeryd.se

Benjamin Stigestad

IKT

benjamin.stigestad@vaggeryd.se

Viktor Nord

vikarie

viktor.nord@vaggeryd.se


Hjälpte informationen dig?

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?




Senast uppdaterad:

Sidansvarig:

Helen Kähr